Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

wycena znaku towarowego, poleci ktoś ?

wycena znaku towarowego, poleci ktoś ?

Poszukuje profesjonalistów, którzy zajmują się wycenami spółek. Jeśli znacie biuro aktuarialne, które się tym zajmuje to dajcie mi do nich namiary. Dziękuje.

dziubek56

Posty: 1

 
Nigdy nie zlecałem, aby wycenić swoją firmę, niemniej jednak wiem, iż to bywa konieczne, kiedy chce się wziąć kredyt. Bank chce wiedzieć ile nasza firma jest warta, bo będzie to zastaw. Wówczas trzeba nawiązać kontakt ze specjalistami.

Klarcia34

Posty: 5

 
Jeśli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeśli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to profesjonalnie. Nie ma tutaj miejsca na własne wykonywanie wyceny firmy.

Czarek

Posty: 4

 
Nawet nie wiem czy sporo jest takich firm, jakie wykonują wycenę. Jeśli ktoś żąda zrobić wycenę to najlepiej poszukać interesujących informacji poprzez Internet. W ten sposób otrzymamy ofertę od kogoś, kto wykonuje to fachowo. To winny być osoby, jakie mają należyte uprawnienia do takich zadań i trzeba będzie to zbadać.

RufleX

Posty: 2

 
Zlecaliśmy pół roku temu wycenę spółki w biurze aktuarialnym https://attuario.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, zatem wykonuje wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami. Polecam.

TomekK

Posty: 7

 
Duże firmy potrzebują zrobić wycenę na potrzeby kredytu czy na potrzeby fuzji. Z małymi takich problemów nie ma. Jeśli się zleca wycenę to tylko komuś, kto będzie w stanie nam pomóc wykonując to wszystko w profesjonalny sposób. Wtedy wiemy, że to rzetelna wycena. Takiej firmie można będzie w stu procentach zaufać i powierzyć im zadanie.

Dooog

Posty: 3

 
Nigdy nie zlecałem, aby wycenić swoją firmę, ale wiem, że to bywa konieczne, kiedy chce się wziąć kredyt. Bank chce wiedzieć ile nasza firma jest warta, bo będzie to zastaw. Wtedy trzeba nawiązać kontakt ze specjalistami.

Lupusx

Posty: 11

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za bardzo jak oni to robią, bo mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

Marioleczka

Posty: 4