Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Atrakcje Kołobrzeg, gdzie warto ?

Atrakcje Kołobrzeg, gdzie warto ?

Które muzeum w Kołobrzegu należałoby zwiedzić z dzieckiem? Chodzi mi o miejsce, w którym maluchy się nie nudzą nie ulega wątpliwości. Idą ferie więc szukam miejsc gdzie należałoby zabrać najmłodszych.

Gucio

Posty: 6

 
Niecodzienne miejsce, pełne magii i wszystko w nim jest inne niż w zwykłym muzeum w Kołobrzegu. Nam bardzo się podobało, zwłaszcza zapach bryzy morskiej i jabłuszek w rybackiej chacie.

MsIp

Posty: 21

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, że wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w czasie. Mnie się takie rzeczy bardzo podobają. Odwiedziłem też Poznań, bo tam jest coś podobnego:) Świetne rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

dobrusia

Posty: 15

 
Oczom nie wierzyłam, a dzieci były pod wielkim wrażeniem, ścian, podłogi, postaci hologramowych, zapachów. To niesamowite muzeum, Kołobrzeg powinien być dumny z takiego projektu.

MisiekKce

Posty: 15

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

grubasek

Posty: 17

 
W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś bardziej góry nam wychodzą w wakacje:) Ale w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, która tam była i bardzo chwaliła sobie to miejsce, że lepszych wrażeń to nie ma. Bardzo spoko pomysł i oczywiście jego realizacja.

ilor45

Posty: 12

 
To najważniejszy teraz punkt jeśli chodzi o zwiedzanie Kołobrzegu. Historia jest tu podana w nowoczesny sposób, który trafia do dzieci jak nic;) Pozdrawiam i polecam gorąco.

Franuś

Posty: 20

 
Niesłychanie fajne miejsce na wspólny rodzinny wypad. To muzeum dla dzieci w Kołobrzegu gdzie dorośli też mogą super się bawić. Polecam niezmiernie niezmiernie niezmiernie:)

miclon

Posty: 19

 
Tutaj w muzeum w Kołobrzegu dzieciaki się nie nudzą http://muzeum6d.pl. Lektor opowiada historie, można wcielić się w role kapitana statku, pełno doznań słuchowych, wzrokowych 3D, a nawet pachnące jabłka i wiatr:)

marcin225

Posty: 21

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, iż wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w czasie. Mnie się takie rzeczy niesłychanie podobają. Odwiedziłem też Poznań, bowiem tam jest coś podobnego:) Świetne rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

ciarex

Posty: 27