Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Interesuje się przegrywaniem vhs

Interesuje się przegrywaniem vhs

Hej.

Przegrywał ktoś z was film z formatu vhs na dvd, czy to rzeczywiście jest dobry pomysł? Czy jesteście zadowoleni? Jeśli tak to proszę o adres firmy zajmującej się takimi rzeczami. Dzięki.

VHSSS

Posty: 17

 
Cześć. Chyba na idealne forum trafiłem albowiem właśnie ma problem ze starym nagranym filmem. Wymaga go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video albowiem myślałem że już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

Batiatus12

Posty: 22

 
Dzień dobry. Odważny jesteś bo ja to się dobrze zastanawiam czy w ogóle być przy żonie jak będzie rodzić. Boję się że nie podołam a to dopiero będzie duży wstyd. Nie chciałbym żeby się ze mnie później śmiano.

taplaty

Posty: 25

 
Dzień dobry.
nie ma oczywiście lepszej pamiątki niż film, w końcu na nim można zobaczyć i przypomnieć sobie pierwszy krok dziecka. Filmy z takich wydarzeń rodzinnych są niesamowitą pamiątką pozwalającą na sentymentalną podróż.

56_2014

Posty: 12

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

RusImp

Posty: 10

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Także ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali lecz są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za gigantyczny kłopot?

mJaUrVcEin

Posty: 17

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie gdyż można spokojnie wrócić do przeszłości.

wolfdale

Posty: 23

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem wcześniej o tym, niemniej jednak biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem jedynie co moja żona o tym powie. Niemniej jednak nie chce nagrywać jej jak rodzi jedynie pierwszy krzyk naszego maleństwa.

mariuseus

Posty: 22

 
Witam.

Może ja wam pomogę, sama byłam w kropce jak szukałam takiej firmy, ale na szczęście przeszukując Internet trafiłam na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i można powiedzieć że problem mi się sam szybko rozwiązał. Może komuś jeszcze ten link pomoże.

Ja polecam.

okruchowy

Posty: 15

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem bo właśnie ma problem ze starym nagranym filmem. Potrzebuje go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bo myślałem że już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

FOTOhihi

Posty: 21