Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

borówka amerykańska sadzonki, gdzie kupić ?

borówka amerykańska sadzonki, gdzie kupić ?

Witam serdecznie. Muszę spytać profesjonalnych :) Chodzi mi o borówkę amerykańską wysoką. Jaka jest w uprawie? Czy polecacie komuś bez doświadczenia? Gdzie zakupić sadzonki, żeby mieć pewność, że będą zdrowe?

piekniśś

Posty: 6

 
Więcej piszą na temat borówki amerykańskiej wysokiej. Od jakiegoś czasu te sadzonki są u nas bardzo modne i dlatego. Sama mam ochotę na zakup. Nie wiem jednak, czy znalazłabym czas na uprawę.

Tomcio

Posty: 9

 
A co do iglaków, to mnie też przydałaby się jakaś sprawdzona strona z wiadomościami i wiedzą. Muszę zaznaczyć, że wszędzie piszą to samo i nie znalazłem jak do tej pory żadnej strony, która zachwyciłaby mnie rzetelnością :( Dokładnie szukam informacji o uprawie świerka pospolitego. Jak coś znacie, piszcie.

DevilScream

Posty: 8

 
Jakość sadzonek jest najważniejsza, dlatego z daleka omijam markety. Szczerze już niejednokrotnie nacięłam się i nie mam zamiaru popełniać kolejny raz błędu. Korzystam z hurtowni sadzonek, bowiem wiem, iż to miejsce sprawdzonego gospodarstwa ogrodniczego. Polecam odnaleźć sobie jakiegoś ogrodnika z okolicy. Tak jest najpewniej.

ciarex

Posty: 27

 
Zaczęłam poważne plany na ten sezon w ogrodzie. Bankowo muszę mieć borówkę amerykańską. Może znacie jakąś hurtownię z sadzonkami? Chyba najlepiej nabyć je z polecenia, bo w przeciwnym wypadku to można trafić na kiepską jakość. Jak uważacie. Dajcie znać. Dziękuję.

lukashb

Posty: 22

 
Tu link do dobrego producenta sadzonek krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Mają znaczny wybór w tym zarówno nadzwyczajne sadzonki, które wyśmienicie się u nas adaptują.

Ciapek

Posty: 10

 
Jakość jest niesłychanie istotna. Pamiętaj, że jeżeli chodzi o sadzonki krzewów to możesz nabyć je w sprawdzonej hurtowni prowadzonej poprzez sprawdzonych ogrodników. Nigdy nie kupowałam w centrach ogrodniczych. Sadzonki są tutaj źle przechowywane i tracą na jakości. Najlepiej bezproblemowo od producenta. Masz wtedy pewność.

edyta123

Posty: 7

 
Jeśli szukasz sadzonek krzewów owocowych, to nie kupuj w marketach. Tam jest bardzo marna jakość. Nie wiadomo w ogóle, czy ci się przyjmie. Lepiej nie ryzykować. A poza tym, jak wybierzesz u ogrodnika, to możesz się nawet potargować. Najlepiej mieć własne zaufane źródło.

Anno Domini

Posty: 11