Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

gdzie kupić samochody z USA

gdzie kupić samochody z USA

Możecie polecić jakąś firmę, która działa w Polsce i sprowadza samochody z USA? Chciałbym sprowadzić jakieś auto 7-osobowe coś z tych, które właśnie jeżdżą po Stanach a u nas raczej trudno je dostać. Jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę, która się tym zajmuje i możecie polecić to dajcie znać.

Krzyś3232

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o auta sprowadzane z USA to jednak bardzo duże znaczenie będzie miało to kto sprowadza i na ile zna ten rynek. Nie należy on do łatwych więc tutaj liczyć się będzie doświadczenie, będzie miało znaczenie to jakie się ma kontakty z tamtym regionem, bo to może mieć wpływ na podejmowanie decyzji, warto wziąć to pod uwagę, gdy będzie się takich propozycji szukało.

włodek

Posty: 5

 
Zasadniczo jeśli chodzi o doświadczenie to można liczyć na te firmy, które są w branży obecnie i gwarantują obsługę na tym polu jeśli chodzi o auta sprowadzone z USA. Jeśli ktoś działa w tym zakresie od dawna to można oczekiwać kompleksowego podejścia do tematu i organizacji między innymi z uwzględnieniem formalności jakie przy zakupie będzie trzeba wypełnić, gdy auto przypływa z USA.

Januszek

Posty: 11

 
Dobrą kwestią będzie szukanie pomocy po stronie kogoś kto na co dzień zajmuje się sprowadzaniem aut zza oceanu. To jednak wygląda trochę inaczej niż sprowadzanie aut z Zachodniej Europy. Więc to doświadczenie może mieć istotne znaczenie, warto szukać firmy, która w tym zakresie działa i będzie w stanie zaproponować profesjonalną obsługę, pomoc w znalezieniu atrakcyjnego samochodu, który warto będzie kupić.

Alimner56

Posty: 19

 
Przy sprowadzaniu samochodu z USA kluczowa kwestia to zabezpieczenie auta na czas transportu. To w sumie podstawowa kwestia, którą trzeba mieć na uwadze, bo jednak kontenerowa podróż jest bardzo długa i zorganizowanie takiego przewozu nie będzie proste. Warto mieć kogoś kto faktycznie będzie w stanie ten temat zorganizować na dobrym poziomie i zrobi to sprawnie.

Kuniarz

Posty: 10

 
Na pewno warto współpracować z kimś kto na co dzień zna rynek samochodów w USA i Kanadzie, ma kontakt z aukcjami i giełdami i faktycznie będzie mógł pomóc znalezieniu odpowiedniego samochodu. Zadanie to do prostych nie należy, ale faktycznie na pomoc kogoś z doświadczeniem warto liczyć i warto będzie faktycznie z takiej pomocy skorzystać, bo to ułatwi wybór właściwego auta.

Namo

Posty: 27

 
Kiedyś pewnie te zyski ze sprowadzania auta z USA były większe niż obecnie, ale faktycznie warto się wykazać starannością i szukać kogoś kto będzie w stanie na tym polu działać. Jak znajdziesz taką firmę z doświadczeniem, która auta sprowadza to jej pomoc może się okazać cenna. Warto będzie z takiej pomocy skorzystać i faktycznie w ten sposób sprowadzić auto za pośrednictwem kogoś kto się tym na co dzień zajmuje.

Laleczka4

Posty: 8

 
Ja chciałem sprowadzić z USA Forda, coś tam na aukcjach szukałem sam, ale ostatecznie skorzystałem z pomocy www.amer-pol.com bo jednak uznałem, że samodzielnie znalezienie auta będzie kłopotliwe i zbyt ryzykowne bo pewnie łatwo się na jakiś złom naciąć. Więc jeśli chodzi o tą firmę to udało się fajne auto znaleźć, podpowiedzieli co i jak, pomogli w organizacji kwesti formalnych więc jeśli chodzi o mnie to bardzo pozytywnie mogę ich ocenić.

Lalka

Posty: 6

 
Nawet jeśli ktoś będzie chciał coś zaoszczędzić na sprowadzaniu samochodu z USA to jednak tutaj będzie trzeba być ostrożnym, bo ten rynek funkcjonuje inaczej niż kiedyś, te zyski już nie są tak dużo w stosunku do naszego kraju i dlatego naprawdę trzeba umieć wyszukać ofertę, by taki zakup faktycznie okazał się trafiony i przyniósł nam wyraźne oszczędności. Więc zachowanie takiej ostrożności będzie miało duże znaczenie dla kupującego.

Yuri20

Posty: 11